MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 5304413
nr 530 4413
Bokhylla
1930-tal, längd: 100, djup: 28, höjd: 73 (slitage)
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 juni 2008
kl 16:43:28
300 kr
200 kr
500 kr